OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN YIL SONU MESAJI

Okul müdürümüz Sayın Fadıl YALÇİN, eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle birlikte bir mesaj yayınladı.


2017-2018 eğitim öğretim yılını verimli ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın sevinç ve gururunu  yaşıyoruz.   Bütün idareci ve öğretmenlerimiz ile velilerimizin büyük emek harcadıkları şüphesizdir.  

Değerli Veliler,

Tüm çocuklar bizim için değerlidir. Başarılı çocuklarla sevinirken, düşük notu olan çocukları da üzmemeliyiz. Karneler çocukların nasıl bir insan olduğunu değil, onların okul derslerindeki durumlarının nasıl olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Bu bilinçle çocukların karnelerini değerlendirirken onların kişiliklerini zedeleyici, öz güvenlerini yitirmelerine yol açıcı suçlamalardan kaçınmalısınız. Her anne ve baba çocuğunun iyi bir eğitim alarak toplumun kültürlü, saygın ve yararlı bireylerine dönüştürülmesi amacı ile her türlü olanağı seferber etmekte, her türlü çabayı göstermekte ve her türlü özveride bulunmaktadır. Sizlerin bu bilinci ve hassasiyeti taşıdığınıza olan inancım tamdır.

 Sevgili Öğrenciler,

 Çok çalıştınız, büyük çabalar harcadınız ve yoruldunuz.Bütün bir yılın yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Mutlaka bir tatil programı hazırlamalı, ders çalışmayı ihmal etmemeli, konu tekrarı yapmalı, yeni konulara çalışmalı ve bol bol kitap okumalısınız.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,             

Çocuklar geleceğimizin teminatıdır düşüncesiyle büyük emekler harcadınız. Görev bilinciyle hareket eden sizler, yetiştireceğiniz öğrencilerin başarısıyla her zaman gurur duyabilirsiniz. Unutmayınız ki gelişme ve yükselme, iyi yetişmiş eğitimcilerle yürür.   Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, okulumuzda sorunsuz, başarılı bir eğitim ve öğretim döneminin tamamlanmasında özveri ile çalışan idarecilerimize, öğretmenlerimize, okul personellerimize ve kıymetli velilerimize canı gönülden teşekkür ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmelerini diliyorum.        

                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                      Fadıl YALÇİN Okul MüdürüYazdır

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin  Beğen | 0  kişi beğendi